ווטרמן – עטי יוקרה צרפתיים

מותג העטים ווטרמן החל את דרכו ב-1883 בצרפת. עטי ווטרמן נחשבים יוקרתיים ואיכותיים במיוחד, והעיצוב שלהם שואב השראה בעיקר מהעיר פריז. הקולקציות של ווטרמן משקפות את הסגנונות והעיצובים במוזיאונים ובגלריות של העיר. העטים מורכבים בעבודת יד ונבדקים על ידי מומחה של ווטרמן.

כמה מהתחנות המעניינות בחיי חברת העטים:

ב-1904 הומצא הקליפס לעט, המאפשר להניח את העט בכיס בצורה נוחה. באותה שנה, הציגה ווטרמן את Safety, העט הראשון שמנע נזילות דיו. ב-1913, הציגה החברה את מערכת הדיו לעטים נובעים, שהפכה לסטנדרט ב-30 השנים הבאות.

דיו עטים נובעים ווטרמן

ב-1927, הציגה החברה את מחסנית הדיו לעטים נובעים – המחסנית היתה עשויה מזכוכית, עם פקק למניעת נזילת הדיו. ב-1939 הציגה ווטרמן לראשונה את "עט מאה השנים" – עם אחריות ל-100 שנה. לאורך השנים, הציגה ווטרמן עיצובי עטים סולידיים ומעודנים, כולל כמה עטים שעוצבו במיוחד לנשים. מאז תחילת שנות ה-2000, העיצובים הפכו מעט יותר נועזים, אולם עדיין לרוב העטים של ווטרמן לא צעקניים ומתאימים למי שאוהב עיצובים נקיים ועטים עבים יחסית.

הנה כמה מהעטים היוקרתיים והמעולים של ווטרמן:

עט נובע ווטרמן Exception

עט נובע ווטרמן אקספשן

עט נובע בעיצוב מרובע וסולידי, בצבע שחור מבהיק. קליפס מצופה כסף. הציפורן עשויה מרודיום מצופה זהב. מילוי באמצעות מחסנית רגילה או משאבת דיו שאפשר למלא מחדש.

למידע נוסף ורכישה

עט כדורי ווטרמן המיספר

עט כדורי ווטרמן המיספר

עט כדורי בעיצוב השואב השראה מהריביירה הצרפתית. עיצוב דק וקל משקל. חוד דק. הפקק עשוי מפלדת אל חלד חרוטה בלייזר.

למידע נוסף ורכישה

עט כדורי ווטרמן אקספרט

עט ווטרמן אקספרט

עט כדורי בצבעים מטליים מעודנים.

למידע נוסף ורכישה

עט נובע ווטרמן Expert עם ציפורן מדיום

עט נובע בעיצוב קלאסי של סיגר. ניתן לרכוש בצבעים שונים. ציפורן מפלדת אל חלד. מגיע עם 3 שנות אחריות.

למידע נוסף ורכישה

.