מתקנים לעטים, כלי כתיבה וציוד משרדי – מעמד לעטים

מרבה עטים מרבה דאגה? מה פתאום?! עטים זה כיף! למרות שחנויות הציוד המשרדי בארץ דלות בהיצע מעניין ומגניב, אפשר להזמין כל עט שתרצו מחו"ל, ובעיקר מאמזון. האפשרות של משלוח חינם הופכת את ההזמנה של הציוד המשרדי לכיפית במיוחד. והיום – מתקני אחסון לעטים.

מתקנים לעטים וציוד משרדי מורכבים ממספר מדפים קטנים, ולפעמים גם מגירות, ומאפשרים לאחסן ולארגן כמות גדולה של כלי כתיבה. בדרך כלל, כשחושבים על עטים על שולחן הכתיבה, מדמיינים כוס שעשויה מרשת מתכתית שחורה ומשעממת, אבל יש הרבה אפשרויות הרבה יותר יפות ומעניינות שם בחוץ.

מתקן לעטים מעץ – הרכבה עצמית

מסתבר שחלק לא קטן ממתקני העטים מגיעים בחלקים, ועליכם מוטלת המשימה להרכיב אותם. בסך הכל לא מדובר על הרכבה מורכבת (הא, הא), וזה נחמד ליצור משהו בעצמכם. המתקן לאחסון עטים של Marbrasse עשוי מעץ, מורכב מתאי כוורת ויש בו גם מגירה קטנה. הוא מגיע ב-15 חלקים להרכבה.

מתקן לעטים מעץ

לרכישה באמזון.

מתקן אקרילי מסתובב לאחסון עטים – משלוח חינם לישראל

עוד מוצר נחמד של מרבאס – מתקן פלסטי שמסתובב 360 מעלות, ומתאים לאחסון כמות גדולה של עטים, עפרונות וכלי כתיבה אחרים. משלוח חינם לישראל בקניית מוצרים ב-49 דולר ויותר. לרכישה באמזון.

מתקן לעטים - פלסטיק מסתובב

מעמד לעטים מרשת מתכת

למי שמתעקש ללכת על המראה הסולידי והסטנדרטי – הנה לכם מתקן מרשת מתכת שחורה, שכולל גם מדף ומגירה. משלוח חינם לישראל. לרכישה באתר של אמזון.

מתקן לאחסון עטים - רשת מתכת

מעמד קטן לעטים ועפרונות

אין לכם מקום? אין בעיה – הנה מעמד קטן לעטים ועפרונות, במחיר מצחיק. גם כאן מוצע משלוח חינם לישראל ברכישה מעל 49 דולר.

מעמד לעטים

מתקן ורוד לעטים וכלי כתיבה

בא לכם משהו חמוד? הנה מתקן ורוד ופלסטיקי לעטים וכלי כתיבה אחרים. כולל מעמדים אנכיים לעטים וגם שטח אחסון קטן בתחתית, לפנקסים וניירות. לרכישה באמזון.

כוס לעטים בצורת ינשוף

כוס לעטים בעיצוב ינשוף, בצבע לבן ושחור. עיצוב בולט ומיוחד, אם כי אין פה מקום להרבה עטים.

מתקן נייד לאחסון עטים

רגע, מה? בטח יש לזה שם יותר טוב. תנו לי לחשוב שנייה. אה, כן! קלמר. מדובר בקלמר. מה שכן, זה קלמר די גדול, שיכול לאחסון כמות מרשימה של ציוד משרדי. היצרן טוען שאפשר לדחוף 80-100 עטים בתא המרכזי, אבל גם אם מדובר רק ב-50, זו עדיין קיבולת מרשימה. יש לקלמר הזה תאי אחסון פנימיים וחיצוניים בכל מיני וריאציות. ככה תוכלו לקחת את העטים האהובים שלכם לכל מקום. לרכישה באמזון.

קלמר ענק

 

.