לוח כתיבה מחיק LCD – צעצוע זול ונחמד לשרבוטים

הוא לא עשוי מנייר וסטיילוס זה לא עט, אבל לוח הכתיבה המחיק הזה סיקרן אותי, והחלטתי לנסות.

ראיתי כבר כמה לוחות מחיקים בעבר, בעיקר בחנויות דמויות מקס סטוק, והמחיר תמיד נראה לי מופרך. בדיוק היום ראיתי אחד ב-75 שקלים בחנות מתנות בקניון, וזה היה נראה יקר מדי. דווקא בחנות הבגדים (והקשקושים) אורבניקה, נתקלתי בלוח כזה במחיר הגיוני בהחלט – 20 שקלים בלבד. את האריזה זרקתי, כך שאין לי מושג מי היצרן, ויש להניח שמדובר בחברה סינית עלומת שם.

לוח מחיק LCD

טכנולוגית אין כאן כלום: מסך LCD שאפשר לקשקש עליו עם עט סטיילוס, ונמחק בלחיצת כפתור. לא צריך לחבר לחשמל, הסוללה כנראה איפשהו בפנים. הלוח קל משקל והסטיילוס פלסטי ונותן תחושה זולה, שלא במפתיע. הוא גם לא נוח לאחיזה.

הלוח שקניתי הוא בצבע טורקיז. אני לא יודעת אם זה קשור – אבל גם הטקסט מופיע על הלוח באותו צבע. והאמת? מדובר בצעצוע חמוד מאוד לקשקושים ושרבוטים שאין צורך בהם לאחר מכן. הכתיבה חלקה ונעימה, והלוח אפילו מגיב למידת הלחץ שמפעילים על הסטיילוס. אפשר אפילו לצייר עליו (אם, כמוני, אתם ממש לא יודעים לצייר). הלוח נמחק בלחיצת כפתור ואפשר להמשיך לקשקש.

הלוח יכול להוות מתנה נחמדה לילדים וגם לשמש כלוח מודעות מחיק על המקרר או בכל מקום אסטרטגי אחר. יש לוחות יקרים שכנראה מציעים ביצועים מרשימים יותר, אבל ב-20 שקלים זה לגמרי שווה את המחיר.

שם המוצר: לוח כתיבה מחיק LCD
סוג: לוח מחיק
גודל: 14.5 על 22 ס"מ
מחיר: 20 ש"ח
חנות/אתר: אורבניקה. יש גם באמזון, ובשפע.

.