עטים זולים בכמויות גדולות

כיף לדבר, לכתוב ולנסות עטים יוקרתיים, אבל יש גם מקרים לא מעטים בהם יש לנו צורך בכמות גדולה של עטים זולים. לפעמים מדובר במשרד או ארגון גדול, שצריך לספק לעובדים שלו כלי כתיבה בסיסיים. אולי אתם חלק ממוסד חינוכי, שיש לו צורך בכמות גדולה של עטים במחיר סביר. אמנם, עובדים ותלמידים נוטים להביא עטים וכלי כתיבה מהבית, אבל תמיד טוב שיהיה סטוק של עטים פשוטים וגנריים. החיסרון העיקרי של עטים אלה, הוא שהם חד פעמיים ולא ניתנים למילוי. הנה כמה אפשרויות לרכישת עטים זולים בכמויות גדולות.

240 עטי BIC – שחורים וכחולים

עטים זולים - 240 עטי ביק

חבילה ענקית של עטי ביק, המכילה 240 עטים זולים, בצבעים שחור וכחול – 120 מכל צבע. עובי החוד הוא 1 מ"מ, כך שמדובר בעטים עם חוד עבה. מדובר בעטי פלסטיק פשוטים עם פקק. המחיר, כולל משלוח לישראל – כ-47 דולר. כלומר, כ-70 אגורות לעט (בעיגול משמעותי כלפי מעלה). עטי ביק לרוב נעימים מאוד לכתיבה.

לרכישת העטים

200 עטים Simply Genius – דיו שחורה

עטים כדוריים זולים

חבילה של 200 עטים כדוריים קפיציים עם דיו שחורה, במחיר של 64 דולר כולל משלוח. מדובר בעטים גנריים ללא מותג מוכר. עובי החוד: 1 מ"מ. העטים תוצרת סין.

לרכישת העטים

חבילה של 24 עטי זברה

עטי זברה חד פעמיים

לא חייבים לקנות מאות עטים – אפשר להסתפק בחבילה משתלמת של 24 עטי זברה. ZEBRA הוא מותג עטים זולים סימפטי למדי, והם נמכרים בישראל בחנויות שונות. בחבילה זו מוצעים 12 עטים עם דיו כחולה ותריסר עטים עם דיו שחורה. לעטים יש תופסן מתכת ומאחז גומי רך, ודיו שאמורה לזרום בקלות ובנעימות. עובי החוד – 1 מ"מ. מחיר החבילה, כולל משלוח לישראל: כ-23 דולר. כלומר, פחות מדולר לעט.

לרכישת העטים

חבילה של עטים צבעוניים – Paper Mate

עטים זולים צבעוניים

אם מתחשק לכם להשתעשע עם מגוון צבעים, שווה לבדוק את העטים של פייפר מייט. בחבילה זו כלולים 20 עטים כדוריים קפיציים, עם חוד של 1 מ"מ. בחבילה שני עטים מכל צבע – ממגנטה ועד טורקיז. המחיר, כולל משלוח: 20 דולר.

לרכישת העטים

חבילה של 60 עטי SIKAO

חבילת עטים זולים דיו שחורה

עטים כדוריים קפיציים עם דיו שחורה, עשויים מפלסטיק בצבעים שונים. מחיר כולל משלוח לישראל: כ-30 דולר. היצרן מבטיח חיי מדף של עד שלוש שנים. עובי החוד: 1 מ"מ.

לרכישת העטים

חבילת עטים זולים של ביק – מגוון צבעים וחוד עבה

עטים צבעוניים זולים BIC

חברת BIC מציעה גם חבילת עטים זולים בצבעים שונים – 48 עטים עם חוד עבה במיוחד של 1.6 מ"מ. מדובר בעטים כדוריים עם מכסה פלסטיק, והם מתאימים לחובבי כתיבה צבעונית ולילדים. מחיר החבילה, כולל משלוח לישראל – 21 דולר.

לרכישת העטים

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *