עטי ג'ל מיניסו – ביקורת

עטים זולים מיניסו

עטים זולים מיניסו

אני אוהבת עטים זולים. הם יכולים להיות כיפיים ונעימים לכתיבה, למרות שמחירם שקלים בודדים. העובדה שהם זולים מאפשרת לי לתחזק את ה-fetish שלי לעטים גם בלי להוציא הון תועפות. וכמובן, הם מאפשרים לי לכתוב פוסטים בעטולוגיה. עטים זולים הם חד פעמיים ברוב המקרים, ולא רק משום שהם מיוצרים לשימוש בודד, אלא כי לרוב מדובר בעטים עלומי שם שנתקלים בהם רק פעם אחת, עד גמר המלאי, ואחר כך אי אפשר למצוא אותם יותר. זה קרה לי כבר עם עטים כדוריים שמצאתי פעם בקרביץ, שהיו כיפיים מאוד לכתיבה, והצטערתי שלא קניתי יותר מהם.

והפעם: עטי ג'ל רנדומליים שמצאתי ב-Miniso. העטים נמכרים במחיר הנפלא של 3 ב-10 שקלים. מדובר בעטי ג'ל קלי משקל באופן מיוחד, ברמה שעלולה להפריע למי שאוהב להרגיש משקל מסוים בכתיבה. החלק החיצוני עשוי מגומי רך ונעים למגע. העט נפתח בקליק (עט קפיצי). קניתי עט כחול, אדום ושחור. לא בדקתי אותם בחנות, כי לא היו דפים לקשקש עליהם, אבל בבית גיליתי כי הדיו של העטים תואמת את צבעים החיצוני. כלומר, ב-10 שקלים קניתי עטים שכותבים בדיו כחולה, שחורה ואדומה. שזה נחמד מאוד לחזרה לבית הספר, למשל.

דיו הג'ל לא רעה. לא מדהימה, אבל כותבת די חלק ונעים. על דפים מסוימים לוקח לה קצת זמן להתייבש, אבל בסך הכל לא שמתי לב למריחות בלתי נסבלות. החוד בעובי 0.7 מילימטר. העט תוצרת סין. ניתן לפתוח את העט ולראות את מילוי הדיו, שמפתיע לטובה – העט מכיל כמות מכובדת של דיו, שיכולה להספיק לשימוש ממושך.

בסך הכל, יופי של עט זול, המגיע בשלל צבעים ודי כיף לכתוב איתו. במחיר של 3 ב-10, קשה להתלונן בכל מקרה.

שם המוצר: עט מיניסו
סוג: עט ג'ל קפיצי
ארץ ייצור: סין
חבילה או בודדים: בודדים
מחיר: 3 ב-10 שקלים
חנות/אתר: Miniso עזריאלי (העטים לא מופיעים באתר החנות).

.