שלושה אתרים של ציוד משרדי יוקרתי באנגליה

צמד המילים "ציוד משרדי" לא כל כך מתאים פה, מכיוון שהוא בעיקר עושה אסוציאציות לאופיס דיפו וקרביץ, ושאר רשתות משעממות עם ציוד משרדי אפרורי ולא כיפי בכלל.

האתרים שלפניכם מציעים מוצרי נייר, מחברות, נייר כתיבה, עטים ושאר פינוקים, ברמה הכי גבוהה שיש – והם כולם בריטיים למהדרין. המחירים, בהתאם, ונתחיל עם היקר והיוקרתי מכולם – Smythson.

סמיתסון ציוד משרדי אנגליה

נתקלתי ב-Smythson לראשונה בנמל התעופה הית'רו, מתישהו לפני מיליון שנה, כשאנשים עוד טסו לחו"ל. היתה לי המתנה ארוכה לפני הטיסה וביליתי זמן רב (על סף מעורר חשד) בחנות שלהם, תוך משמוש המוצרים ואנחות חרישיות. המוצרים שלהם סופר-סופר יקרים, אבל יוקרתיים, איכותיים ומאוד מפתים. כך לדוגמא, תוכלו לרכוש לעצמכם מחברת ב-195 ליש"ט (עם נייר משקל נוצה מדהים, אגב), עט ב-345 ליש"ט, או תיק ב-1,095 ליש"ט. הקו העיצובי סולידי ולא צעקני, ומתאים מאוד לאנשי ונשות עסקים שלוקחים את עצמם ברצינות. משלוח חינם מעל 300 ליש"ט, אגב, וכמו שאפשר לראות – ממש לא מסובך להגיע לסכום הזה.

הבאים בתור הם Leeming Brothers, המתמחים בסטים של ניירות מכתבים איכותיים ויפים.

lemming brothers ציוד משרדי יוקרתי

 

אפשר להזמין אצלם סוגים שונים של ניירות כתיבה – מוכנים לשימוש או מותאמים אישית, כולל שלל הטבעות וחריטות. הם גם עושים הזמנות לחתונות, אם אתם בעניין.

חנות נוספת, בעיצוב אינטרנטי קצת מיושן אך יעיל, היא סקריפטום, המציעה מגוון רחב של יומנים ומחברות, ניירות כתיבה, עטים וגם סטים חמודים של עטי נוצה.

סקריפטום ציוד משרדי יוקרתי

יש להם גם מוצרי אולד סקול לחובבי הכתיבה, כמו קופסת הכתיבה הזו. וכן, הם שולחים גם לישראל. המחירים שלהם מעט פחות שערורייתיים מאלה של Smythson, אבל גם כאן אפשר למצוא מציאות, כמו יומן בעבודת יד ב-225 ליש"ט, עט ואן גוך של ויסקונטי ב-230 ליש"ט, או סט גלויות, מעטפות ויומן ב-125 ליש"ט.

 

.