העטים הכדוריים הטובים ביותר

עט כדורי הוא סוס העבודה של עולם כלי הכתיבה – הוא זול, זמין, אמין והוא בדרך כלל העט שנשלח אליו את היד לטובת שרבוטים מהירים או כתיבה רציפה.

קשה מאוד לסקור את כל העטים הכדוריים הזמינים, בייחוד לאור הצפת השוק בעטים זולים ובלתי מזוהים מסין וגרורותיה. עם זאת, יש כמה שחקנים בולטים בשוק העטים הכדוריים, ואתר Jet Pens החליט לבחור מתוכם את העטים הטובים ביותר – על פי קטגוריות שונות.

כך למשל, בקטגוריית העטים הכדוריים הארגונומיים, מכתירים בג'טפנז את עטי האלפא-ג'ל של חברת Uni ואת סדרת Dr. Grip של פיילוט.

עט UNI ALPHA GEL

בקטגוריית העטים הכדוריים עם הדיו בלחץ גבוה, מציינים שוב את Uni עם סדרת ה-Powertank הנהדרת ואת עטי Downforce של פיילוט. עטים כאלה יכולים לכתוב כמעט בכל זווית, וגם על נייר רטוב.

ג'טפנז מכתירים את OHTO Needlepoint כעטים הכדוריים הטובים ביותר בקטגוריית החוד הדק, ביחד עם עט הנחושת של Traveler's company.

עט נחושת Traveler's company Brass Ballpoint pen

עטי Acroball של פיילוט זכו בקטגוריית העטים הכדוריים הצבעוניים הטובים ביותר, ביחד עם עטי טפלי קליפ של זברה.

העט הכדורי Lamy 2000 הוכתר כעט היוקרה הטוב ביותר (כ-60 דולר באמזון) – וגם עטי Stilform Kosmos צויינו בקטגוריה זו.

ומיהו העט הכדורי הטוב ביותר, נקודה? ב-Jet Pens בחרו להעניק את התואר לעטי Jetstream של Uni – בחירה מצוינת. מדובר בעטים מופלאים, נוחים לכתיבה, עם דיו מעולה, במחיר סביר ביותר. יש מגוון דגמים, צבעים וחודים לעטים האלה – וכדאי לחפש אותם באמזון ובאיביי, מכיוון שבישראל עדיין נוטים להחזיק עטים זולים ופחות מוצלחים, כמו אלה של פיילוט ופנטל.

.