מחברות ספירלה איכותיות ומגניבות

מחברות ספירלה הן עניין שנוי מעט במחלוקת. יש מי שפשוט לא מוכן לכתוב במחברות כאלה. לפעמים זה משום שהספירלה עלולה להיהרס או להתעקם, או פשוט כי ניתן לתלוש את הדפים בקלות רבה מדי. הרבה מחברות ספירלה נראות זולות ועשויות מחומרים נחותים, מכיוון שיש להן לרוב תפקיד זמני או חד פעמי, והן לא משמשות לרוב כיומן ארוך טווח, אלא כמחברת יומיומית שאפשר לתלוש ממנה דפים.

עם זאת, יש מחברות ספירלה יפות ואיכותיות שאפשר לקנות. הנה כמה מהן:

מחברת ספירלה Mucho של סמיקולון

מחברת ספירלה מצוינת במיוחד, עם שלושה חלקים של 55 דפים כל אחד – שורות, משובץ וחלק. נייר עבה ואיכותי, כריכה עבה ומרשימה, סגירת גומי גדולה ונוחה. גם הספירלה עצמה די מסיבית. צבעים בולטים ומיוחדים.

לרכישה באמזון

—-

מחברת ספירלה כיסים של מידורי

מחברת ספירלה מידורי

החברה היפנית מייצרת מחברות מיוחדות ומעניינות עם הדפסי חיות שונים. המחברת כוללת 32 כיסים ומצוינת לסידור ואיסוף של כרטיסים ושאר ניירת שמלקטים במהלך טיול. אפשר גם לצייר ולכתוב על הכיסים.

לרכישה באמזון

מחברת ספירלה At-a-glance

מחברת עם עטיפה דמוית עור נעימה למגע. מכילה 80 עמודי שורות. עיצוב נקי ונעים.

לרכישה באמזון

מחברת ספירלה 5 נושאים

מחברת ספירלה 5 נושאים

מחברת ספירלה צבעונית ומקסימה, מחולקת ל-5 נושאים ומכילה 200 עמודי שורות. חלקי המחברת מופרדים בחוצצי פלסטיק צבעוניים. המחברת מגיעה עם בונוס חביב – עט מרובה צבעים.

לרכישה באמזון

מחברת ספירלה עמידה במים

מחברת נגד מים

Rite in the rain הוא ליין מחברות העמידות בפני פגעי מזג האוויר. הנייר דוחה מים, שומן, בוץ ואפילו יעמוד בפני כביסה במכונה. המחברת הזו כוללת 64 עמודים והספירלה עמידה במיוחד אף היא. הכריכה עמידה בפני מים.

לרכישה באמזון

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *