עט כדורי קפיצי 1 מ"מ Revolution – ביקורת

עט רבולושן כדורי 1 מ"מ כחול

העט הזה הוא קצת תעלומה. נתקלתי בו במקרה בחנות הציוד המשרדי "דגש", והוא היה נראה כיפי, אז קניתי אחד. התחלתי לכתוב איתו בבית והוא הפך תוך יום לאחד העטים החביבים עליי למשימות כתיבה שונות. מהכרותי עם שוק כלי הכתיבה בארץ, יש בו תחלופה גבוהה ואם התאהבתי בעט מסוים, כדאי לי לצבור סטוק, כי בעוד כמה חודשים לא בטוח שאפשר יהיה להשיג אותו.

כל החיפושים שלי באינטרנט העלו חרס – לא הצלחתי למצוא את מקור העט, ארץ מוצאו או מקום אחר לרכוש בו חבילה. מכיוון שכך, רכשתי שניים נוספים כשהגעתי שוב ל"דגש".

העט מצופה בחומר פלסטי קשה למחצה, שנותן תחושה שמזכירה קצת גומי חלקלק. למרות עובי החוד, הרבולושן הוא דק ומתאים למי שחובב עטים רזים וקלי משקל. הוא מגיע במגוון צבעים שמחים כמו אדום, כחול וסגול.

למרות מחירו הזול (4-6 שקלים, אל תתפסו אותי במילה), הרבולושן נותן תחושה נעימה באחיזה ובתפעול. הוא נשלף (retractable) בקלות ועם קליק איכותי, והתפס המתכתי שלו לא רע בכלל.

עט כדורי רבולושן דוגמאות כתיבה

כשפותחים את העט, המילוי נראה גנרי לחלוטין – צינור פלסטיק לבן ודק, שאפשר בוודאי להחליף באלף מילויים גנריים אחרים, אבל איכות הדיו משביעת רצון. העט נוח לכתיבה גם עבור מי שנוהג להפעיל לחץ, אבל עובד בצורה חלקה ונעימה גם לכותבים שנוגעים בקלות בנייר. הדיו הכחולה זקוקה לכמה שניות כדי להתייבש לחלוטין, אבל לא נצפו נזילות או מריחות. כתמי דיו שמצאו את דרכם למאחז העט, נשארו שם ולא יורדים. בסך הכל, העט מספק חוויית כתיבה זורמת וכיפית, אם כי עלול להיות לא נוח לאחיזה לכתיבה ארוכה.

לסיכום: עט זול וכיפי במיוחד, עם ביצועים טובים מהממוצע.

פרטים טכניים

שם העט: Revolution
סוג: כדורי קפיצי
צבעי דיו: כחול
עובי: 1 מ"מ
ארץ ייצור: לא ידוע
חבילה או בודדים: בודדים
מחיר: שקלים בודדים
חנות/אתר: דגש ציוד משרדי

צילומים: רויטל סלומון

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *