אוווו, שייני! מחברות נוצצות, מבריקות ומתכתיות

עם כל חיבתי לסגנון סולידי ואלגנטי, מדי פעם גם אני אוהבת להתפרע עם כלי כתיבה בעיצובים מדליקים. יש לאחרונה היצע מרשים של מחברות נוצצות ומבריקות שנראות נהדר. הנה כמה מהן:

מחברת ברונזה של גרנדלוקס

מחברת ברונזה

מחברת עם 96 דפים חלקים של נייר 80 גרם. השוליים מצופים בצבע זהב נוצץ. כולל כיס פנימי לאחסון מסמכים וסגירה באמצעות גומייה בצבע תואם.

מידע נוסף

+++

מחברת דרקון

מחברת דרקון

לא ממש באווירת משחקי הכס, אבל מחברת צבעונית ונוצצת עם עיצוב קשקשי דרקון. הסט כולל בובה חמודה של דרקון ועט.

מידע נוסף

+++

סט 3 פנקסים מטאליים

פנקסים מטאליים

זהב, כסף, ארד – שלושה פנקסים מדליקים עם דפים חלקים.

מידע נוסף

+++

מחברת קונספטום של Sigel

מחברת קונספטום

עיצוב סבנטיז שונה ומעניין מאפיין את המחברת הזו. העטיפה בגוון זהב-ורדרד והמחברת מכילה 194 דפי שורות ממוספרים. גודל המחברת –  קרוב ל-A5. מכילה כיסים שונים לאחסון. יופי של מחברת עסקית ואלגנטית!

מידע נוסף

+++

מחברת בתולת הים

מחברת בתולת ים

אם קשקשי דרקון לא עושים לכם את זה, יש קשקשים אחרים בדרך! מחברת מטאלית כחלחלה עם עיצוב קשקשי בתולת ים. יש לקוות שאף בתולת ים לא נפגעה בתהליך הכנת המחברת.

מידע נוסף

+++

מחברת מהדורה מוגבלת של Leuchtturm 1917 עם כריכה מוזהבת

מחברת מוזהבת Leuchtturm 1917

אם מדברים על קלאסה, הרי ש-Leuchtturm 1917 נמצאים בטופ של המחברות האיכותיות. המחברת הזו נמכרת בג'ני ביק, ומוצעת בגדלי A5 ו-A6. הדפים ממוספרים ויש גם אינדקס למילוי. אפשר לבחור דפים חלקים, דפי שורות או גריד נקודות.

מידע נוסף

+++

מחברות מטאליות של Nuuna

מחברות מטאליות נונה

המחברות הרכות של Nuuna מוצעות בשלל כריכות מטאליות שיסנוורו כל מי שמסתכל. בפנים יש דפים במשקל 120 גרם עם גריד נקודות אפור בהיר. תפירת הכריכה מאפשרת למחברת להישאר פתוחה כשהיא מונחת על משטח. תוצרת גרמניה.

מידע נוסף

+++

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *