המחברת שלא נגמרת

המחברת שלא נגמרת

נראה שבתקופה האחרונה אנחנו רואים חידושים בתחום כלי הכתיבה בעיקר באמצעות קמפיינים של מימון המונים. לפעמים נראה שאין באמת עוד מה לחדש, מלבד דיו טובה יותר או מחברות איכותיות יותר, אבל נראה שיש מי שמנסה.

פרויקט הקיקסטארטר הזה תיכף נגמר, והוא מציג "מחברת שלא נגמרת" – מחברת שדפיה עשויים מפולימר פלסטי כלשהו, אולם מרגישים כמו נייר, לטענת הממציאים. ניתן לכתוב במחברת בעטי פיילוט מדגמי Frixion, והדיו תתייבש באופן רגיל על הדף ולא תימרח. אם רוצים למחוק את הכתוב – אפשר לעשות זאת באמצעות מגבון לח. האפשרות למחוק את התוכן מהמחברת יוצר, למעשה, מחברת רב שימושית שניתן לשרבט בה ללא הגבלה. אם רוצים לשמור את התוכן, אפשר לסרוק אותו באמצעות האפליקציה של המחברת, ולשמור את התכנים בשירותי ענן שונים.

קשה לדעת מהסרטון האם תחושת הכתיבה אכן זהה לכתיבה על נייר, ואני אף תוהה האם המחברת שומרת על צחות הדפים גם אחרי שרבוטים וניגובים רבים.

הפרויקט גייס יותר ממיליון וחצי דולר – הרבה מעבר למטרה המוצהרת של 26 אלף דולר. 34 דולר יאפשרו לכם לקבל מחברת אחת ועט אחד. יש מגבלות מסוימות בשליחה לחו"ל, אז קחו את זה בחשבון לפני שאתם תורמים לקמפיין.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *